KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11554045
nr 1155 4045
Akvarell
Oidentifierad konstnär, monogramsignerad, 24x18
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 januari 2018
kl 19:21:26
150 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)